O firmie

Mówią, że nie ma przypadków i my się z tym w pełni zgadzamy.

Jesteśmy Marika i Ewa, jedna psycholożka, weterynarz i dyplomowana zarządczyni biznesem, a druga spocjolożka, fotografka i marketingowiec. Od dawna w duszy gra nam jednak coś zupełnie innego, co wyłoniło z nas twórczy chaos, miłość do detali i pasję do projektowania ubrań.

Poznałyśmy się niby przypadkiem, jednak jak pisałyśmy wyżej, to nie przypadek, a przeznaczenie. A zatem jeszcze raz, jesteśmy Marika i Ewa i tworzymy markę odzieżową Mavum, czyli ubrania dla wszystkich dziewczyn, które stawiają na na kobiecy luz.

Nie tworzymy grup docelowych, choć doskonale wiemy, jak to się robi, nie określamy wieku, wyglądu, czy najlepszego rozmiaru. Nie tworzymy ubrań, tylko i wyłącznie pod siebie, ale przede wszystkim dla Was dziewczyny, bo wiemy, że zasługujecie na to, co najwspanialsze.

Jesteśmy po trzydziestce i dobrze znamy swoje mocne i słabe strony i wiecie co, mamy to gdzieś, bo chcemy tu i teraz czuć się świetnie i wyjątkowo. A naszą intencją jest, abyśmy czuły się tak wszystkie i to każdego dnia.

A która z nas nie lubi ładnych, wygodnych i dobrej jakości ciuszków, niech pierwsza rzuci kamieniem ;)

Doskonale wiemy, że to tylko ubrania. Jednak, czy nie jesteśmy bardziej radosne, spokojne i przebojowe, kiedy czujemy się ze sobą dobrze? Fajna stylizacja to idealny towarzysz dobrego nastawienia.


Czujecie to? Zatem zapraszamy do świata Mavum. Obiecujemy, że zrobimy wszystko, abyście czuły, że w naszych ubraniach podbijecie świat, lub naładujecie baterie wylegując się swobodnie na trawie w cudownym bezcelu.

Marzymy, abyście zakochały się w ubraniach Mavum i aby mogły być z Wami w najlepszych momentach życia, bo tylko takich Wam życzymy.

 

Marika i Ewa, czyli dziewczyny z Mavum.

 


Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Wygląd i treści > Strony informacyjne > O firmie 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl